Salazar zveřejnil časovou osu, jak budou vypadat následující roky.

Salazar opustil práva a dal se na teologii. Tvrdí, že bůh si ho vybral, aby Salazar varoval lidstvo před tím, co se chystá. Bůh mu skrze sny předává zprávy a Salazar se pak o této pravdě snaží přesvědčit své fanoušky. A má jich opravdu hodně. Peruánec je hodně aktivní na Facebooku i na kanálu youtube.com a jeho proroctví hltají miliony lidí.

Salazar dokonce zveřejnil časovou osu, jak budou vypadat následující roky. Není to hezké čtení. Ve Velké Británii jeho poselství tlumočí portál express.co.uk a v Česku například web TN.cz.

  1. Na začátku roku 2016 Evropa uzavře své hranice před uprchlíky. Jejího příkladu bude později následovat vláda USA.
  2. V únoru 2016 Čína zaútočí na Japonsko.
  3. V dubnu 2016 se na nebi objeví tajemná hvězda, která se bude zvětšovat. Rusové oznámí, že je to asteroid, který se blíží k Zemi.
  4. V polovině května asteroid dopadne na pobřeží Portorika. Náraz způsobí zemětřesení a tsunami na celém světě. V prvních dnech po nárazu zemře 1,2 miliardy lidí. Dopad asteroidu aktivuje sopky v americkém národním parku Yellowstone. Do vzduchu se dostane popel, který zatemní Slunce. Na jeden rok přijde doba ledová.
  5. Dne 16. června 2016 vypukne 3. světová válka. Rusko se spojí s Čínou a napadnou oslabené Spojené státy americké.
  6. Rusko-čínská aliance vyhraje válku na konci října 2016.
  7. Na přelomu let 2018 a 2019 napadne Rusko stát Izrael.
  8. Na konci roku 2020 přijde doba kralování Antikrista.
  9. Na konci roku 2023 se zjeví Ježíš Kristus, vyžene Antikrista a pro všechny dobré lidi nastane nekonečná spása.

Ricardo Salazar o sobě tvrdí, že je lepším prorokem, než byl Nostradamus. Tak uvidíme, co z jeho předpovědi se skutečně splní.

Zdroj: Facebook a http://www.extra.cz/rok-2016-baba-vanga-neni-jedina-konec-sveta-predpovedel-dalsi-prorok-tady-je-casova-osa-poslednich-dnu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *